Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej

Jesteś tutaj: Strona główna Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej
Już wkrótce ferie zimowe⛄️
- A +
Zachęcamy do udziału w zajęciach w niezwykłym otoczeniu, gdzie historia, tradycja łączy się ze współczesnością. W tym roku odwiedzą nas rycerze z Bractwa Rycerskiego, którzy dokonają prezentacji rynsztunku rycerskiego , zademonstrują pokaz walki i poprowadzą średniowieczne zabawy, a więc zapraszamy na spotkanie ze średniowieczem na wesoło.

Tradycyjnie zobaczymy się w Klubie młodego modelarza. Tym razem inspiracją do wykonania własnego modelu samolotu podczas zajęć, będzie kilkadziesiąt modeli samolotów znajdujących się na wystawie „Skrzydła Niepodległej”, których autorem jest Pan Zbigniew Włodkowski Burmistrz Orzysza. 21 stycznia świętujemy Dzień Babci, będzie to doskonała okazja do spotkania z „najukochańszymi istotami na świecie” , wysłuchania ich opowieści i uzyskania odpowiedzi na pytanie: Czym bawiły się dzieci, gdy nie było klocków LEGO i lalek Barbi? Podczas warsztatów własnoręcznie wykonamy lalki motanki, które będziecie mogli zabrać do domów. Swoją kreatywnością na pewno wykażecie się podczas warsztatów malowania kafli mazurskich.
Serdecznie zapraszamy do Muzeum!!! Zajęcia realizowane będą codziennie od 21 do 25 stycznia 2018 r. , rozpoczęcie o godz.11.00, czas trwania do 3 godz. Koszt udziału w warsztatach 5 zł./1 dzień. Zapisy przyjmujemy od 14 do 18 stycznia 2018 r. w godz. 10.00-16.00 w siedzibie Muzeum przy ul. Giżyckiej 9 w Orzyszu. Liczba miejsc ograniczona.


Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej
ul. Giżycka 9, 12-250 Orzysz
tel. 609 804 909
mail. muzeumwojska@orzysz.pl