Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej

Jesteś tutaj: Strona główna Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej
Zapraszamy do współpracy wystawców !!!!
- A +
Zapraszamy wystawców, handlowców, pasjonatów militariów do prezentacji i sprzedaży swoich produktów podczas drugiej edycji bezprecedensowego wydarzenia jakim jest WALKA CZOŁGÓW. Już 14 lipca o godz. 10:00 na kultowym poligonie wojskowym w Orzyszu rozpocznie się jedyna tego typu impreza w Polsce.

Doświadczenia z ubiegłego roku wskazują, że wydarzenie to przyciągnie kilkanaście tysięcy osób. Tegoroczna edycja imprezy będzie połączeniem tradycji i współczesności, rozpocznie ją pokaz kawaleryjski zwieńczony Wielką Szarżą Kawaleryjską. Współczesny wymiar  imprezy to pokazy statyczne i dynamiczne sprzętu Wojska Polskiego oraz Batalionowej Grupy Bojowej NATO w Polsce, crash tank oraz  WALKA CZOŁGÓW, największy w Polsce dynamiczny pokaz ciężkiego sprzętu wojskowego z pozoracją pola walki, jako punkt kulminacyjny.

Osoby zainteresowane wystawieniem stoiska handlowego zapraszamy do deklarowania chęci udziału  i nadsyłania kart wystawcy. Zgłoszenia udziału będą przyjmowane wyłącznie od legalnie działających, zarejestrowanych podmiotów. Więcej informacji nt. imprezy udziela organizator: Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej, adres e-mail: muzeumwojska@orzysz.pl, numer telefonu: 609804909.

UWAGA! Liczba stanowisk jest ograniczona. Z chwilą wyczerpania miejsc, lista Wystawców zostanie zamknięta przez Organizatora.

UWAGA! Zastrzegamy, że zgłoszenie nie jest równoznaczne z zapewnieniem przez Organizatora udziału w „WALCE CZOŁGÓW”.

Zapraszamy do współpracy!

Załączniki do pobrania:

Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej
ul. Giżycka 9, 12-250 Orzysz
tel. 609 804 909
mail. muzeumwojska@orzysz.pl